بررسی و نمونه‌های پالت سایه چشم کرم‌های آرایشی جفری استار

بررسی و نمونه‌های پالت سایه چشم کرم‌های آرایشی جفری استار

Jeffree Star Cosmetics پالت بی‌نقص دوستداران اسموکی را منتشر کرده است، پالت Jeffree Star Cremated! این زیبایی با 24 سایه چشم، هر کدام با وزن 1.50 گرم ارائه می شود که از 15 مات متغیر است، و 9 رنگ متالیک شامل دو کروم و پوشش بدنام “بسیار مرطوب” جفری است. داستان رنگ پالت شامل سایه‌هایی در خانواده رنگ‌های سرد، از جمله سفید، خاکستری، و مشکی، با چند رنگ قهوه‌ای است.

این پالت 58 دلار آمریکا (قبل از مالیات) است که حدود 2.42 دلار در هر سایه است. این قیمت با برندهای دیگر مانند Too Faced بسیار قابل مقایسه است. از نظر مقایسه داروخانه ای، سایه چشم میلانی 15 پانی حدود 20 دلار آمریکا است که به ازای هر سایه 1.33 دلار است. با این حال، هر ماهیتابه تنها 0.57 گرم است در مقابل 1.5 گرمی که در پالت Cremated دریافت می کنیم. همچنین ذکر این نکته ضروری است که اندازه های واقعی تابه در این پالت بزرگ است که به راحتی می توانید برس خود را در تابه بچرخانید و به راحتی از آن استفاده کنید.

ترکیب رنگ قهوه ای توسط جفری در طیف سایه ایده بسیار خوبی بود، زیرا داشتن یک سایه گذار در این پالت خوب بود، و این گزینه را داشت که ظاهر برهنه را در مقابل چشم دودی انتخاب کنید. قرار گرفتن سایه ها نیز عاملی موثر در لذت بردن از این پالت است. من دوست دارم که پالت از نور شروع شود و به تدریج راه خود را به سایه های تیره تر برای ایجاد یک گرادیان ادامه دهد. این نه تنها برای چشم جذاب است، بلکه به کاربر اجازه می دهد تا از هر ردیف به ردیف بعدی برود، تا مرحله به مرحله ایجاد یک چشم دودی کند.

استفاده از چندین رنگ مختلف خاکستری و سفید، به احتمال زیاد به بسیاری از پوست های مختلف اجازه می دهد تا از این پالت لذت ببرند. همانطور که از داستان رنگ می توان فهمید، با این حال بسیاری از سایه ها در چشم مشابه به نظر می رسند. به عنوان مثال، زمانی که من “لباس دفن” و “Casket Ready” یا “Bamilmed” و “Life Insurance” را استفاده کردم، تفاوت بین 2 سفید یا 2 خاکستری قابل توجه نبود. خیلی خوب بود اگر رنگ‌های نزدیک‌تر با سایه‌های مختلف یا رنگ‌های فلزی‌تر جایگزین می‌شدند. من از چیدن چندین ظاهر با این پالت لذت بردم، و اگر به رنگ های سرد و دودی علاقه دارید، این پالت به عنوان یک افزودنی فوق العاده به مجموعه شما خواهد بود.

نمونه ها

همانطور که ممکن است در نمونه ها متوجه شوید، کیفیت Cremated واقعاً برای خود صحبت می کند. مات ها به راحتی با هم ترکیب می شوند، در حالی که دارای رنگدانه فوق العاده و ماندگاری طولانی هستند. متالیک ها درخشش زیبایی دارند و بدون ریزش به آرامی ادامه می دهند. در واقع، سایه هایی مانند “آخرین نگاه” فویل زیبایی برای خود دارند. دریافتم که سایه‌های شفاف‌تر مانند «خاکستر الماس» و «پال‌بارر» به‌خوبی به‌عنوان تاپر سایه‌ها عمل می‌کنند و تلفیقی از زرق و برق را به ظاهر نهایی چشم اضافه می‌کنند. این فرمول به طور خاص مورد علاقه من نیست زیرا از سایه های فلزی و رنگدانه بیشتر جفری لذت می برم.

ردیف اول – از چپ به راست؛ نعش کش، فرشته مرگ، حفار قبر، گواهی مرگ، ریپ، غرفه دار

ردیف دوم – از چپ به راست؛ ارث، چهارشنبه، آرایشگر سردخانه، آخرین نگاه، سوگند رسمی، سردخانه

ردیف سوم – از چپ به راست؛ مقبره، مومیایی شده، مداحی، بیمه عمر، آخرین احترامات، خداحافظ

ردیف چهارم – از چپ به راست؛ آگهی ترحیم، لباس خاکسپاری، پس از زندگی، تابوت آماده، ضربه مرگ، خاکستر الماس

افکار نهایی

به طور کلی، من این پالت را به کسانی که به رنگ های سرد و دودی علاقه دارند توصیه می کنم. این اولین پالت جفری استار من است و باید بگویم که تحت تأثیر قرار گرفتم. اگرچه من از فلزات لذت می‌برم و معمولاً به سمت آن‌ها در مقابل مات‌ها می‌کشم، اما متوجه شدم که ظاهر مات زیبایی ایجاد می‌کنم، زیرا کار کردن با آنها بسیار آسان است. من هیچ مشکلی با لکه دار شدن، یا مشکل در ترکیب سایه چشم نداشتم. آنها رنگدانه دارند و ریزش کمی دارند یا اصلاً نمی ریزند، که برای کسانی از ما که دوست داریم کرم پودر خود را قبل از سایه چشم خود بزنیم، خوب عمل می کند. یکی از موارد مورد علاقه من در مورد این پالت اندازه تابه ها است. من تمایل دارم از حفاری در سایه ها لذت ببرم بدون اینکه نگران این باشم که در حال ایجاد آشفتگی بزرگ و تأثیرگذاری بر سایه های همسایه هستم. در آینده محصولات بیشتری از Jeffree Star Cosmetics خریداری خواهم کرد زیرا استفاده از این پالت لذت بخش بود.

طرفداران

 • قیمت هر سایه معقول است

 • بافت های مختلف لذت بخش هستند (مات، متالیک، دو کروم و بسیار مرطوب)

 • مناسب پوست های مختلف

 • بسته بندی شیک

 • اندازه های تابه خوب

 • همراه با یک آینه با سایز بسیار زیبا

 • آسان برای مخلوط کردن

 • بسیار رنگدانه شده

 • وگان و بدون ظلم

منفی

 • برخی از سایه های فلزی شفاف هستند

 • چندین سایه روی چشم شبیه به هم هستند

 • با توجه به داستان رنگ، ظاهرهای متفاوت زیادی نمی توان ایجاد کرد

منبع: https://www.poutsopretty.com/jeffree-star-cosmetics-cremated-eyeshadow-palette-review-and-swatches/