آیا آنها واقعا کار می کنند؟ – بوسه و آرایش

anti-aging

ضد پیری

به نظر می رسد که هر تبلیغ دیگری در مجلات محصولات مراقبت از پوست این ادعا را مطرح می کند که دستور العملی برای جوانی – حداقل برای مشکل چین و چروک – پیدا کرده است. و اگر شما فردی هستید که در مورد علائمی که سن شما را نشان می دهد بسیار نگران هستید، یکی از افراد زیادی هستید که تقریباً هر چیزی را که نوید حفظ جوان و درخشان شما را نشان دهد، امتحان می کنید.

چگونه همه چیز شروع می شود … گرفتار شدن در حال غم زدن

https://caughtfapping.netطبق معمول در زندگی، همه چیز با لحظات شرم آور شروع می شود که باعث می شود دو بار در مورد زندگی خود فکر کنید. گرفتار شدن در زمان فاپ؟ آنجا بودم، این کار را انجام دادم. اما وقتی دیدم یک وب سایت واقعی در اطراف آن چیزی ساخته شده است، کاملاً شگفت زده شدم. گرفتار فاپینگ اسمش اینگونه است و صادقانه بگویم که ویژگی بسیار خوبی دارد – هم از نظر فنی و هم در انتخاب بازیگر. لحظات معمولی که همه ما در حریم خصوصی خود می گذرانیم، در معرض قرار گرفتن و تبدیل شدن به بسیار جنسی است.

آنها قول ماه را می دهند

و مانند همه چیزهایی که به ماه وعده می دهند، بیشتر این ادعاهای این محصولات پوستی که می توانید بدون نسخه بخرید واقعاً جواب نمی دهند. با توجه به اینکه محصولاتی مانند آرایش، کرم شب، مرطوب‌کننده‌ها و فونداسیون‌ها با اثرات ضد پیری ادعا شده معمولاً در رده لوازم آرایشی قرار می‌گیرند، نه داروها، ادعاهایی که تیم‌های بازاریابی آن‌ها مطرح می‌کنند، نیازی به اعمال سطوح مشابه ندارند. بررسی دقیق به عنوان دارو آنها حتی ملزم به انجام آزمایشات علمی محصولات خود نیستند.

حالا این بدان معنا نیست که همه چیزهایی که در بازار فروخته می شوند، امید و پول شما را هدر می دهند. ما با متخصصان پوستی که توسط هیئت مدیره تاییدیه دریافت کرده‌اند، گپ زدیم تا دریابیم که آیا می‌توان از شر چین و چروک و سایر علائم مرتبط با پیری خلاص شد – و چیزهایی که اصلاً نباید نگران آنها باشید.

متخصصان پوست کرم ضد آفتاب را برای مبارزه با چین و چروک توصیه می کنند

به گفته دکتر Eva A. Rieder، که به عنوان استادیار در گروه پوست (رونالد او. پرلمن) در NYU Langone Health کار می کند، وقتی صحبت از محصولات موجود که دارای خواص ضد پیری هستند، نمی توانید آنها را شکست دهید. ضد آفتاب بهترین کاری که می توانید برای خود انجام دهید این است که به طور کامل از آسیب نور خورشید جلوگیری کنید، که می تواند منجر به یا حتی بدتر شدن علائم پیری شود، حتی قبل از اینکه واقعاً اتفاق بیفتد.

شاری لیپنر، MD، دارای مدرک دکتری. و به عنوان یک متخصص پوست در NewYork-Presbyterian and Weill Cornell Medicine کار می کند، همچنین با رایدر در مورد این موضوع موافق بود. او به INSIDER گفت که کرم ضد آفتاب یکی از تنها محصولاتی است که واقعاً باید زمان و پول خود را روی آن سرمایه گذاری کنید. او مرتباً به بیماران توصیه می کند که به دنبال ضد آفتاب هایی بروند که طیف گسترده ای از محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهند، مقاوم در برابر آب هستند و دارای یک ضد آفتاب هستند. SPF حداقل 30.

اگر آسیب قابل مشاهده است، پس از رتینوئیدها و رتینول ها استفاده کنید

Lipner و Rieder هر دو توصیه می‌کنند که رتینول‌ها (که در دوز پایین‌تر در دسترس هستند و می‌توان بدون نسخه خریداری کرد) و رتینوئیدها (که قدرت داروهای مشابه نسخه‌ای را دارند) باید به‌عنوان محصولات قابل اعتماد و قانع‌کننده‌ای در نظر گرفته شوند که اثربخشی آنها ثابت شده است. برای از بین بردن اثرات پیری پوست

ریدر می گوید که او تمایل دارد رتینوئیدها را به عنوان لایه برداری بسیار آهسته در نظر بگیرد که با برگرداندن آن در حفظ شادابی پوست بسیار مفید است. لیپنر در ادامه توضیح می دهد که بر خلاف بسیاری از مواد فعال که ظاهراً به ضد پیری کمک می کنند، داده هایی وجود دارد که به دهه ها قبل برمی گردد و این تصور وجود دارد که رتینوئیدها می توانند در کاهش چین و چروک و مبارزه بسیار مفید باشند. سایر علائم مرتبط با پیری

لیپنر می گوید که این تنها دارویی شناخته شده است که شواهدی برای آن دیده ایم. بنابراین، بهترین گزینه استفاده از رتینول ها یا رتینوئیدها برای کاهش علائم پیری پوست است. بنابراین، اگر واقعاً مشتاق هستید که ساعت را روی چین و چروک‌هایتان که قبلاً نمایان شده‌اند به عقب برگردانید، بهترین گزینه‌های شما استفاده از رتینوئیدها یا رتینول‌ها است.

هر چیز دیگری در بازار یک قمار است

جدا از آنچه که ثابت شده است، کرم ضد پیری موجود در بازار که ادعاهای بلندی دارد، در واقع می تواند به ظاهر صفحه نمایش شما آسیب برساند یا هیچ کاری انجام دهد.

همه مواد فعال دیگری که معمولاً به عنوان ضد پیری علامت گذاری می شوند، ممکن است لزوماً کل مواد مخدر نباشند، اما قطعاً بر اساس شواهد قوی نیستند.

برخی از کرم های ضد پیری موجود در بازار بسیار جالب هستند. محصولاتی مانند آنتی اکسیدان ها وجود دارد. سپس پپتیدها هستند که در واقع پروتئین های کوچکی هستند که می توانند به تحریک سلول های جدید برای رشد و همچنین در بهبود پوست کمک کنند. اسیدهای آلفا هیدروکسی وجود دارند که می توانند پوست را پخش کنند. اما بیشتر اینها واقعاً مبتنی بر شواهد نظری صرف یا مطالعات کوچکی هستند که به خوبی کنترل نشده بودند. بنابراین، توصیه کردن هر یک از این کرم های ضد پیری به کسی واقعاً بی خطر نیست.

منبع: https://www.kissandmakeupsbeautyblog.com/2020/05/20/anti-aging-creams-do-they-really-work/