آرایش مرجانی، برنزی و آلو با پایه ای طبیعی برای ماجراجویی در فضای باز

من واقعاً این نوع پوشش هدفمند را دوست دارم، به خصوص اینکه چگونه در نور فضای باز به نظر می رسد، که می تواند بسیار نابخشودنی باشد. بسیار توصیه شده. آن را در پیک نیک بعدی خود امتحان کنید.

سنگهای MAC کشف شده

من آن را با پودر ست نکردم زیرا می‌خواستم پوستم تا حد امکان شبیه پوست باشد، اما شما کاملاً می‌تو،د… اگر می‌خواهید جلوه‌ای مانند پوست را حفظ کنید، مطمئن شوید که خیلی با آن سنگین نشوید.

اوه، و البته کمی آرایش!

برای تعقیب PGR در اطراف خانه و کایولف در اطراف بلوک دیروز، من برنز و آلو را روی چشم ها و گونه هایم با یک لبه مرج، شفاف پوشیدم. و من آن را با چیزی که دوست دارم آن را “پایه نیمه شفاف” می نامم جفت کردم، که با یک مرطوب کننده رنگی به سختی پوشش می دهد، و همچنین چند ناحیه هدف با پوشش کمی مات تر. من این کار را با مخلوط ، یک لایه صاف از فونداسیون چوبی روی گونه‌ها و اطراف دهانم انجام دادم و سپس مقدار کمی کانسی، مایع را زیر چشمم زدم.

در اخبار دیگر… من در حال حاضر در حال رد شدن از طریق مجموعه لوازم آرایشم هستم و مدام جواهرات قدیمی را کشف می کنم. من دیروز دو تا از یافته های اخیرم را پوشیدم – مینرال کننده پوست برنزی برنز و MAC Liquidlast Liner در کوکو بار.

سایه چشم مک سابل

یک جمعه سریع سلام

پایه: ، Strobe MAC Peachlite (برای آماده‌سازی پوست)، مرطوب‌کننده رنگی برنزه (در سراسر صورت)، MAC Studio Fix Soft Matte Cream در NC42 (گونه‌ها، اطراف پایه سوراخ‌های بینی و دهان)، کانسی، 24H Estée Lauder با رنگ متوسط گرم

این همان چیزی است که این روزها برای من «لباس فانتزی» است: یک ژاکت راه راه نیمه چروک، شلواری با لکه‌های رنگ روی آن (چند ماه پیش آن را برای رنگ ، اتاق کانر پوشیدم، و اگر راحت‌ترین شلوار جین من نیست، آن را پوشیدم. من صاحب!)، و جفت “خوب” نایک وینفلوس من.

لب ها: MAC Ravi،ng Lipgl، (یک مرجان خالص که متاسفانه به نظر می رسد تولید آن متوقف شده است. BOO!)

گونه ها: MAC Cheeky Bronze

سایه چشم مک سابل

چشم ها: خط چشم MAC Teddy (به ،وان پایه سایه چشم روی تمام پلک ها صاف می شود، سپس به ،وان خط چشم روی خطوط آب استفاده می شود)، سایه چشم MAC Sable (نیمه بیرونی پلک)، MAC Cheeky Bronze (نیمه داخلی، مرطوب)، MAC Hush (گوشه داخلی)، MAC Liquidlast در کوکو بار (لکه شده در امتداد خطوط مژه بالا و پایین)، ریمل حجم دهنده Laura Mercier Caviar

هیا! پست امروز بازنشر و قدیمی اما خوب است. من هنوز این ظاهر را دوست دارم، و LOL، این شلوار (که مانند پنج سال پیش از Target ،یدم) هنوز آویزان است! آنها هنوز هم شلوار “زمان بازی با کانر بیرون” من هستند. یادداشت جانبی: وقتی ع،‌هایی از خودم می‌بینم که در بیرون از خانه آرایش خوبی دارم تا فقط با هم بنشینم، من کینداسورتا می خواهم به آن قطار برگردم به هر حال، جمعه بسیار شادی داشته باشید، و اگر جایی گرم مانند شمال کالیفرنیا هستید، خونسرد بم،د!

آرایش رنگ، برنز و آلو

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/cosmetics/c،-bronze-and-plum-makeup-with-a-natural-looking-base-for-outdoor-adventures-2/

کوکو بار یک آستر MAC Liquidlast قهوه ای خنثی تیره است و آن را دارد بیهوده حرکت نمی کند! این مانند نسخه مایع مداد قهوه MAC است، به همین دلیل است که آن را دوست دارم. من مستقیماً در امتداد خطوط مژه های بالا و پایین خطی کشیدم، سپس با یک برس سایه چشم صاف لبه آن را لک کردم. اگر به دنبال یک روکش شکلاتی نرم و پراکنده هستید که ثابت بماند، باید آن را در اسرع وقت امتحان کنید.

سایه چشم مک سابل

آرایش پوشیده در این ظاهر

اگر احساس خلاقیت می کنید، می تو،د از آن به ،وان سایه چشم نیز استفاده کنید. یک برس MAC 217 را خیس کردم، چند بار آن را روی تابه تکان دادم تا پر شود، سپس آن را روی ،مت داخلی درب‌هایم فشار دادم تا با سایه آلویی برنزی که در نیمه بیرونی پوشیده بودم (MAC Sable، در مورد شما کنجکاو هستید).

سایه چشم مک سابل

پوشش هدفمند

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

Cheeky Bronze یک پودر صورت مرج، طلایی و نرم و درخشان است. از نظر فنی، این یک هایلایتر است، اما می تو،د از آن به ،وان یک برنز/رژگونه/هایلایتر همه کاره روی گونه های خود نیز استفاده کنید، چیزی که من در این ع، ها روی گونه هایم دارم.